TÜM ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ

İnce Telli Saçlar için Bakım Önerileri

Saçının sönük ve hacimsiz göründüğünü mü düşünüyorsun? Eğer senin de saçların ince telliyse ve uygun bakım önerilerini merak ediyorsan yazımızı sonuna kadar okumalısın.

İnce telli saçlar cansız ve sönük göründüğü için birçok kadının şikayetçi olduğu bir saç yapısıdır. İnce telli saçların ortak problemi çabuk kırılmalar, cansız ve güçsüz bir görünümdür. Her saç yapısı oldukça özenli bir bakım istese de ince telli saçlar diğerlerine göre daha fazla özen ve bakım ister.

Saçınızın yapısı yani ince, kalın, kıvırcık ya da düz oluşu doğuştan gelen genetik olarak belirlenen fiziksel bir özelliktir. Saç kalınlığınızı kök yapınız belirler. Saçınızı kazıttığınızda ya da kısa kestirdiğinizde saçınızı kalınlaştırmak mümkün olmamaktadır. Aynı zamanda herhangi bir ürün kullanımı da ince telli saçlarınızı kalınlaştırmaz. Eğer doğru saç bakımları yapar ve doğru ürün kullanırsanız saçlarınız dolgun gözükebilir.

İnce Telli Saçların Tercih Edebileceği Bakım Serisi

İnce Telli Saçlar için Authentic Beauty Concept Amplify

Sülfat yüzey aktif maddeleri, paraben ve silikon içermeyen Amplify serisi özenle seçilmiş Yeşil limon, mandalina ve yeşil çay yapraklarının eşsiz kokusu ile ince telli saçlara doğal hacim ve dolgunluk kazandırır.

Saçı ağırlaştırmadan hacim sağlar, içeriğindeki Yeşil Çay Yaprağı Özü, antioksidan etkisi ile bilinir, hacmi artırmaya yardımcı olur.

Doğru ürün kullanımının yanı sıra yapman gerekenleri de senin için listeledik;

İnce telli saçların daha çabuk yağlandığını biliyoruz ancak saçınızı her gün yıkamak ciddi zararlar verir. Çünkü saçlarınızı her gün yıkadığınız takdirde saçlarınız kuruyacak ve bunun sonucunda da elektriklenme ve kırılmalar sorunları oluşacaktır. O yüzden de saçlarınızı her gün yıkamamalısınız.

Hacim veren bir şampuanlar tercih etmelisiniz.

İnce telli olan saçların saç kremi tercih etmesi saçları olduğundan daha da inceltecektir ve sönük bir görünümde olmasına sebep olacaktır.

Düzenli olarak saçlarınızı kestirmelisiniz çünkü saç kesimi saçların daha bakımlı ve dolgun gözükmesini sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat

Giriş Yap

Kapat

Sepet (0)

Sepet boş Sepetinizde ürün yok.

0