TÜM ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ

Tarak Seçiminde Saç Yapısı Neden Önemlidir?

Tarak seçiminde saç yapısının nasıl olduğu en önemli noktalarından biridir.Saç tipine göre uygun olmayan tarak seçildiğinde saçlarının zarar göreceğini ve istemediğin şekilde görüneceğini söyleyebiliriz. Saçın için en uygun tarağı tercih ettiğinde daha iyi göründüğünü farkedeceksin.

Doğru tarak seçimi saç sağlığımız açısından oldukça önemli bir noktaya sahiptir. Şimdi gelelim Tarak / Fırçanı nasıl tercih edeceğine.

Kıvırcık ve kabarık bir saç yapısına sahipseniz fırça görünümdeki taraklar yerine geniş aralıklı tahta veya plastik tarakları önerebiliriz.

İnce telli saçların daha çok dolaşma eğilimi olduğu için mutlaka saça zarar vermeden açan tarakları tercih etmelisiniz. Yumuşak uçlu fırçalar ince telli saçları hassas bir şekilde tarayabilirsin. 

Uzun ve kalın telli saçlar mutlaka büyük ve geniş dişli tarakları tercih etmelidir. Böylece tek seferde daha çok saçı tarayabilir ve uzun saçlarının kısa sürede açılmasını sağlayabilirsin.

Yıpranmış saçların tarak seçimi oldukça hassas ve önemli bir konudur. Yanlış tarak seçimi maalesef saçlarının kopmasına, dökülmesine ve de kabarmasına yol açabilir. Yıpranmış saçlar için tarak arayanlara yumuşak kıllara sahip fırçaları önerebiliriz.

Özel bir tasarıma sahip tangle taraklar saçınıza mucizevi bir etki edebiliyor. Benzersiz şekilde tasarlanmış dişleri, saçın içinde kayarken esneyip kıvrılır ve saçın kırılmasını, bölünmesini veya zarar görmesini önler. Patentli teknolojisi, nerede olursanız olun saçınızı parlatır ve tarzınızı tazeler.

Hadi sende tıkla ve keşfet!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat

Giriş Yap

Kapat

Sepet (0)

Sepet boş Sepetinizde ürün yok.

0